WYNAJEM KAJAKóW SULEJóW FOR DUMMIES

wynajem kajaków sulejów for Dummies

wynajem kajaków sulejów for Dummies

Blog Article

Kajaki można wypożyczyć w jednej z kilkunastu wypożyczalni zlokalizowanych bezpośrednio nad Zalewem.

Ze względu na zmniejszone wymiary, idealny dla pań oraz dzieci. Doskonały kajak do szybkiego pływania.

Loty motolotnią nad rzeką Pilicą pozwalają Ci poczuć ekscytację lotu, a jednocześnie cieszyć się pięknem natury, której nie można doświadczyć z ziemi.

You might be utilizing a browser that may not supported by Facebook, so we've redirected you to definitely an easier version to provide you with the very best encounter.

Prócz na kajakach, łódkach czy rowerach wodnych swoich siła warto spróbować w działającej w Borkach szkole windsurfingu. Posiadacze patentu żeglarza jachtowego mogą skorzystać z czarteru jachtu w portach zbiornika.

You're employing a browser that may not supported by Facebook, so we have redirected you to a simpler Variation to supply you with the ideal expertise.

Spływ kajakowy po Pilicy nie wymaga doświadczenia i będzie idealnym wyborem na spływy dla osób początkujących lub na spływ rodzinny.

Spływy kajakowe to idealna propozycja dla osób pragnących odpoczynku od gwaru miasta oraz oderwania od szarej codzienności. Stwarzają a person możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.

Pływamy na nowych i wygodnych kajakach "SPRINTER" oraz kajakach wykonanych z laminatu o czym już przekonali się nasi uczestnicy.

Bardzo wygodne fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą Professional Toura. Konstrukcja siedzeń jest wytrzymała ale przede wszystkim prosta – nie ma niepotrzebnych śrubek itp, które mogą łatwo się zgubić.

Nasza firma posiada w ofercie wynajem kajaków sulejów nowoczesne jedno i dwuosobowe kajaki polietylenowe, gwarantujące maksimum komfortu i bezpieczeństwa.

Wersja Rental+luk popularnego i docenianego kajaka Carolina 12 exp angielskiej firmy Notion. Wysokiej klasy, super wygodny kajak turystyczny dla początkujących i zaawansowanych kajakarzy.

Kajak dla dwóch dorosłych osób wyposażony w wygodne wyścielone neoprenem siedzenia. Idealne na mniejsze kręte rzeki. Nadaje się również do pływania w pojedynkę – wystarczy tylne siedzenie przesunąć do przodu.

It seems like you had been misusing this element by going far too quick. You’ve been briefly blocked from utilizing it.

Będziesz mieć pewność, że masz odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby cieszyć się bezpiecznym i ekscytującym spływem. Twoje bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego instruktorzy są zawsze dostępni, aby udzielić Ci wsparcia i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Report this page